Про ляльковий театр "Колосок"

           Метою роботи вчителя – є виховання творчої особистості, яка легко адаптується в умовах швидких змін суспільного життя, зоорієнтована на загальнолюдські якості, має систему особистих цінностей. Адже в кожній дитині природою закладений певний творчий потенціал. Важливою умовою розвитку особистості є залучення дитини до творчої діяльності. У цій діяльності школяр набуває художньо-творчих здібностей: спостережливості, репродуктивної уяви, фантазії, уміння аналізувати, порівнювати.
           Світ казок – таємнича сила. Вона знаходиться далеко: за тридев´ять земель у тридв´ятому царстві. В казках можливо все. Змахни чарівною паличкою і оживає чудесний світ, сповнений сяйвом, сонцем, лісовими пахощами та дивними пригодами. А називається цей світ – ляльковий театр.

          Працює такий театр і в нашій школі. Це - ляльковий театр «Колосок». Він був створений у 2011 році. Основною метою якого є створення умов для творчих здібностей учнів, формування моральних якостей, забезпечення естетичного, морального виховання, розвитку мовлення дітей, виховання творчої особистості, здатної до самореалізації. Театральні ігри, підготовка лялькових вистав сприяють розвитку всебічних знань, умінь та творчості школярів. Діти , готуючись до виступу, випробовують себе як актори, художники, співаки, музиканти. Їх діяльність – це нові відкриття для себе: розуміння авторського задуму, виявлення свого ставлення до зображувального.

 

           Театр – це чарівний край в якому дитина радіє і в грі пізнає навколишній світ! Це кладезь дитячої творчості! Мета і завдання лялькового театру "Колосок": виховувати у дітей любов до акторського мистецтва, почуття дружби в колективі. Розвивати в дітей стійкий інтерес до музично-театралізованої діяльності та спонукати дітей до активної участі в театралізованих іграх, виставах.

Наша перша вистава «Колосок» 2011рік. Актори учні 2 класу. Круть – Булавін Максим, Верть – Гуза Єлизавета, Півник – Воронін Андрій, слова автора – Сковородка Катерина. Українська народна казка "Колосок"

Відеопрезентація лялькового театра

"Колосок"

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

    БУКЛЕТ

DSCF2400
DSCF2400

press to zoom
DSCF1655
DSCF1655

press to zoom

press to zoom
DSCF2400
DSCF2400

press to zoom
1/18

ФОТО

Прем'єра вистави «Котик і Півник» 2017рік. Актори учні 3 класу. Котик - Мар'єнко Тимур, Півник  – Гречен Андрій, Лисичка– Біньковська Альбіна, Казкарка – Осіпова  Надія. 

© Величко І.М. 2017р.

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon